Yükleniyor
Bizden Haberler

SALCOMIX çalışanları ve müşterilerinin katılımlarıyla eğitimler düzenliyor.

Salcomix çalışanlarını ve müşterilerinin katılımlarıyla eğitimler düzenliyor.

 Munster / Varşova   

2008 yılında, Polonya pazarında ürün yelpazesini tanıtan SALCOMIX müşterileri ve satış personeline detaylı bilgi vermek ve ürünlerin verimli kullanılmasını teşvik edebilmek için uzman ekipler ile Polonya’da eğitim programına başladı.

Bu kapsamlı teorik eğitimde SALCOMIX sistemlerinin ayrıntıları açıklandı. Standart olarak kullanılan ve bilinen ürünlerin yanında özel ürünler ve sistemler de anlatılarak, tecrübeler paylaşılmıştır. Teorik kısmı takip eden pratik bölümde katılımcılar faklı astarlar - son katlarla birlikte çeşitli ürünler hakkında öğrendiklerini bu bölümde kendileri uygulama şansı buldular.

SALCOMIX çeşitli gruplar ve faklı ambalajlarda üretim yapan bir sistem olup, tüm endüstriyel uygulamalarda para ve zamanınızdan tasarruf sağlar. Ürünler hızlı ve kolay şekilde mix yapılır. SALCOMIX sistem şu an için bilinen

(Ral,NCS ) 20.000 formülü içerisinde barındırmaktadır. Tam otomatik SALCOMIX sistem ile çok özel renkler, kısa zaman içerisinde karıştırılabilir. Birkaç dakika içerisinde çeşitli parlaklık seviyelerinde son kat hassasiyetine ulaşabilme garantisi sağlar.